Kontakt

[+A] [-a]

Państwowy Instytut Naukowy
Instytut Śląski w Opolu
ul. Piastowska 17
(skr. pocztowa 322)
45-082 Opole

Czynne: Pon.-Pt.
Zamknięte: Sob.-Nd.

E-mail: sekretariat@instytutslaski.com

Telefon: +48 533 336 306
lub +48 534 287 885

Telefony centrali:
77 453 60 32

Ważniejsze numery wewnętrzne:
sekretariat – 101
księgowość – 105
biblioteka – 109
księgarnia – 116

Pozostałe numery wewnętrzne

IMIĘ i NAZWISKO

Nr telefonu

Nr pokoju

P.O. DYREKTORA PIN-INSTYTUTU ŚLĄSKIEGO – dr Bernard Linek
b.linek@instytutslaski.com

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO RADY NAUKOWEJ – dr hab. Joanna Dybowska, prof. PIN-IŚ
j.dybowska@instytutslaski.com

w. 119

410

SEKRETARIAT – mgr Barbara Tomaszek
sekretariat@instytutslaski.com

w. 101

303

dr Choroś Monika
m.choros@instytutslaski.com

w. 113

404

mgr Drożdż Leokadia
l.drozdz@instytutslaski.com

w. 106

409

dr hab. Dybowska Joanna, prof. PIN-IŚ
j.dybowska@instytutslaski.com

w. 111

209

dr Haas Agata
a.haas@instytutslaski.com

402

prof. dr hab. Hanich Andrzej

w. 107

408

dr Mazurkiewicz Marek
m.mazurkiewicz@instytutslaski.com

w. 116

405

dr Muszyńska Marzena

402

dr hab. Pałys Piotr, prof. PIN-IŚ
p.palys@instytutslaski.com

408

prof. dr hab. Rauziński Robert

w. 103

305

dr hab. Sochacka Stanisława, prof. PIN – IŚ
s.sochacka@instytutslaski.com

w. 114

403

dr hab. Solga Brygida, prof. PIN-IŚ

w. 111

209

mgr Solga Piotr
p.solga@instytutslaski.com

w. 116

405

dr hab. Szczygielski Kazimierz, prof. PIN – IŚ

406

mgr Wieczorek Robert
r.wieczorek@instytutslaski.com

w. 116

406

prof. dr hab. Wyderka Bogusław

408

PORTIERNIA

w. 122

BIBLIOTEKA – mgr Golec Ewa
bibliotekainstytutslaski@wp.pl

w. 109

109-110

KADRY – mgr Tomaszek Barbara

w. 107

307

KSIĘGOWOŚĆ – mgr Ogórkis Krystyna, Klimek Krystyna
k.ogorkis@instytutslaski.com

w. 105

308

KONSERWATOR – Bartkowiak Czesław

w. 121

014

 

Konto:
Bank Zachodni WBK S.A. 8 Oddział w Opolu
nr 20 1500 1575 1215 7000 6109 0000

NIP: 754-00-25-591

Mapa dojazdu:


Wyświetl większą mapę

 

Formularz zgłaszania usterek na stronie.